Leden 2017

Královna Stínů- Sarah J. Maas

31. ledna 2017 v 16:34 | Fenris
Ahoj, tady neexistující Fenris s recenzí na knihu od Sarah J. Maas, Královna Stínů. Královna Stínů je předposlední díl ze série Skleněný trůn.
Na knihu jsem si velice těšila, ale musela jsem ji odložit kvůli zkouškám na VŠ. Ale, hned druhý den, co jsem dodělala všechny zkoušky, jsem se na knihu vrhnula a včera večer jsem ji dočetla.
A všechny mé dojmy se dozvíte v celém článku.


!! POZOR!! Článek může obsahovat spoilery z předchozích dílů a na konci článku bude sekce se spoilery !!
Příběh mé knihovny…

14. ledna 2017 v 22:33 | Panda G. |  Povídky
Příběh mé knihovny…

Víte, jak vypadá prokrastinace? Asi následovně… Běháte s diářem z před-před-předloňska, který používáte jako zápisník, po pokoji a sepisujete příběh, který je tvořený z názvů knih, které vlastníte. A víte co? Začínám si myslet, že vůbec nemám mírumilovnou knihovnu! Dala mi řádný MRAZIVÝ POLIBEK a ukázala mi, že né všechno je MÉ SLADKÉ ŠESTNÁCTÉ STOELTÍ! Tak jak už jste mohli pochopit, tak názvy knih budou v příběhu psány velkými písmeny. Aby příběh seděl, tak jsem sem tam skloňovala. Ale fakt jen malinko.
Tak se pojďme podívat, co to vlastně zplodila má prokrastinace. A dopřejme si krátké VYTRŽENÍ z reality!

Předsevzetí č. 2

10. ledna 2017 v 16:18 | Panda G. |  ~Články~
Předsevzetí číslo jedna - nedávat si předsevzetí, ale protože jsem rebel, tak i přes své předsevzetí jsem si vytvořila předsevzetí číslo dvě! Nejsou to takové ty klasické hlouposti, jako zhubnout (jako proč?!), začít cvičit (a to jako kdy?), žít zdravěji (na to moc miluji čokoládu a moc nesnáším sport), chovat se lépe k ostatním (haha, a teď ještě jeden vtip, ano?), přestat být zlá sarkastická sviňucha (ne, díky, jsem spokojená), začít se učit (pff, něco lehčího by tam nebylo?)… No prostě klasická předsevzetí, která stejně padnou hned druhý den, kdy se rozvalený u televize s cukrovím v ruce, s bolehlavem z předchozího dne, pohádáte se svou rodinou o tom, že jste líní a ještě k tomu drzý a tlustý.

Slyšíš ten zvuk?

4. ledna 2017 v 2:16 | Fenris |  >Téma týdne<
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s tématem týdne v podobě lehce morbidní povídky. Ale kdy jindy ze sebe dostat morbiditu než při prokrastinaci o zkouškovém.
Užijte si to. A asi jedna malá dodatečná informace, tato povídka je pro čtenáře, kterým bylo už aspoň 15 let. Samozřejmě je to jen doporučení i to, že je to pro silnější povahy.

Knižní výzva pro rok 2017

3. ledna 2017 v 20:10 | Panda G.

Tak s novým rokem přichází i nová výzva. I letos se hodlám účastnit výzvy na Databázi knih a zároveň plnit svou vlastní. Tentokrát jsem si jí určila sama. Ráda se s vámi o ní podělím, ale nezapomínejte napsat odkud výzvu máte J

Malé rychlé shrnutí minulé výzvy: Blogovou výzvu jem splnila 26 z 30 - s tím jsem spokojená, vzhledem k tomu, že mi doopravdy některá témata nebyla pro mě a ani jsem nevěděla, jak je uchopit či pochopit. Výzvu na databázi knih jsem splnila na 85% a také jsem spokojená.

Vaše PG.