Září 2016

Pomsta & Rozbřesk- Renée Ahdieh

29. září 2016 v 20:52 | Fenris

Ahoj, tady neexistující adminka Fenris. Dnes se semnou vydáte do středověké Arábie, kde se koná převyprávění Tisíce a jedné noci.
Od této knihy jsem neměla žádná očekávání a jsem za to velice ráda. Díky tomu mě celkem mile překvapila a taky se těším na další díl.

*Na konci článku bude sekce se spoilery*


Renée Ahdieh

29. září 2016 v 19:49

Renée Ahdied

- Americká spisovatelka

- Pomsta & Rozbřesk je její první vydaná kniha

- Ve volném čase se věnuje tanci.
DuologieRůže & Dýka

Šíleně bohatí Asiati - lest a bolest luxusu

24. září 2016 v 20:08 | PandaGirl

Šíleně bohatí Asiati-Kevin Kwan

Tak ke knize ŠBA mám takovou vtipno-nezajímavou historku. No dobře, prostě jenom historku. Asiaty jsem si objednávala přes jeden bazar. A tak nějak jsem se se slečnou domluvila na tom, že mi to pošle. Jenže ten týden, kdy mi to měla odeslat, jsem jí psala, ať to neposílá, že máma má noční, takže by jí pošťačky vzbudily. Slečna odepsala, že to nevadí a pošle to později. Jenže to později nestihla a odcestovala. Takže jsem po měsíci přestala doufat, že kniha dorazí.
Náhle však jedno hezké slunečné odpoledne jsem přijela domů a děda říká: "Přišel ti balíček. Proč jsi mi neřekla, že se platí?!" Takže jsem byla značně vyvedená z míry. Balíček, za který se platilo. Asi po pěti minutách mi to došlo! Dorazili Šíleně bohatí Asiati! Ani Vám nemusím říkat, jako jsem měla radost. Přeci jenom - největší radost udělají věci, které neočekáváme!

Kevin Kwan

22. září 2016 v 16:55

Kevin Kwan


- Singapurský spisovatel

- Nejznámější pro své satiristické novelyKnihy


Šíleně bohatá čísnká přítelkyně

Ilona Andrews

22. září 2016 v 16:49

Ilona Andrews


- Pseudonym pro manželský pár Ilonu a Gordona

- Ilona je z Ruska a Gordon voják USA armády

- Společně napsali dvě série
Kate Daniels

Magie Mrtvých

Magie Spaluje

Magie Útočí

Magie Krve

Magie Zabíjí

Magie na Vzestupu

Magie Ničivá

Magie Změny


Novely Kate Daniels


Magické Dary

Magie Střelného Prachu

Knihomolovy malé radosti…

19. září 2016 v 16:47 | Panda G. |  ~Články~

Před nedávnem jsem se zúčastnila seznamovacího kurzu, kde jsem potkala, samozřejmě, své budoucí spolužáky. A jelikož jdeme studovat, tak se tam sešlo dost lidí, kteří rádi čtou. Kupodivu.

Nic pak člověka nepotěší víc, než to, že si můžete povídat o knihách a druzí vás poslouchají. Pro mnoho knihomolů je to téměř sci-fi. "Oh, já mluvím o knihách a ostatní mě poslouchají." Pro mě témě něco neskutečného. Tak mě napadlo sestavit seznam věcí, které knihomola potěší, když potká jiného knihomola.

Neexistující Fenris? Existuje!

16. září 2016 v 13:05 | Fenris |  ~Články~
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s článkem o tom, jak vlastně Neexistující adminka Fenris vznikla. Nebo přestala Fenris existovat?

Jak už je vám nejspíše známo, tento blog byl nápad *PandaGirl*, která se mě zeptala, jestli bych do toho šla s ní. A já s nadšením přijala, jenže…


Dvůr Trnů a Růží- Sarah J. Maas

16. září 2016 v 11:49 | Fenris
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s novou recenzí na knihu, která nese Dvůr Trnů a Růží. Na knihu jsem se hrozně těšila už ze dvou důvodů. Za prvé, je to kniha od Sarah J. Maas, která má úžasnou schopnost nás vcucnout do knihy a za druhé, o knize bylo řečeno, že je na motivy "Kráska a Zvíře". A tuhle pohádku miluji od mého útlého dětství, takže byla samozřejmost, že si knihu půjdu koupit. A jak se mi líbila, se dozvíte v celém článku.

Na konci článku budou spoilery!


Dědička Ohně- Sarah J. Maas

12. září 2016 v 16:46 | Fenris
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s recenzí na knihu od Sarah J. Maas, Dědička Ohně, jež je zatím poslední díl vydaný ze série v České Republice.
Kupodivu jsem knihu celkem dlouho odkládala, ale nakonec jsem se k tomu dokopala a nemohla jsem se odtrhnout.

Pozor: Recenze může obsahovat spoilery, i z předchozích knih.


Půlnoční Koruna- Sarah J. Maas

12. září 2016 v 14:35 | Fenris
Ahoj tady neexistující adminka Fenris s recenzí na Půlnoční Korunu od Sarah J. Maas. Tuto autorku jsem si velice oblíbila a jsem moc vděčná, že se její knihy přeložili i do našeho jazyka.

Pozor: Článek může obsahovat spoilery, i z první knihy (Skleněný Trůn)