Srpen 2016

Vražedná pomsta - běsnění pokračuje

31. srpna 2016 v 21:10 | PandaGirl
Vražedná pomsta - druhý díl Hunger Games - Suzanne Collins

Stejně jako první díl jsem i tuhle knihu získala jako vánoční dárek. Musím uznat, že se ten box hezky v knihovničce vyjímá. Lhce jsem se obávala, že se mi nebude líbit jako první díl. Nebyla jsem si jistá, takže jsem se do toho pustila s veškerým odhodláním a jak to dopadlo?


Když jste prostě slepoň...

12. srpna 2016 v 21:56 | PandaGirl |  *Návštěvy knihkupectví*

Znáte ten pocit, když prostě přijdete do knihkupectví s jasným cílem, jenže knihu co hledáte, prostě zaboha nevidíte? Já ano! Stalo se mi tolikrát, že bych se snad ani nedopočítala. Mám takový pocit, že bych se už měla zařadit do extraligy profesionálních slepoňů. Proč to říkám? No asi protože se k tomu váže má dnešní historka z mého kamenného knihkupectví!

Náhoda? Nehoda? Osud?

11. srpna 2016 v 11:35 | PandaGirl |  >Téma týdne<

Jak už jste si všichni mohli všimnout, vždy ve filmu či knize všechno začíná "náhodou". Náhodou se mi začne točit hlava a dostanu se do minulosti, náhodou si pokecám s hadem a dostanu se do Bradavic, náhodou se na fotografii usměju a pošlou mě do Selekce. Náhody? Nehody? Jasný osud! Dobře v tomto případě naprostý záměr autora, i když postavy to mohou brát jako nějakou náhodu, která jim změní život. Bez toho to ovšem nejde.

Dcera - Jaká matka taká ...

9. srpna 2016 v 15:21 | Panda G.

Dcera - volné pokračování Selekce - první díl série - Kiera Cass

Tak tuhle knihu jsem si tak nějak ani neplánovala koupit. Nějak mě představa pokračování Selekce nenadchla. Prostě nejsem moc velký zastánce typu "vytřískat z toho co nejvíc", ale… Ale kdo dokáže odolat té obálce? Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem se neudržela a vážně si jí koupila. Na svou obranu musím říct, že jsem si jí pořídila jako odměnu za ukončení školního roku. To se snad bere, ne? A jak to tedy nakonec dopadlo? Byla jsem zklamaná nebo ne? To se dozvíte dále…