Červen 2016

Nocte- aneb šílenství žije v každém z nás

28. června 2016 v 23:13 | Fenris
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s novou recenzí na knihu Nocte od Courtney Cole. O knize jsem před koupí něco málo slyšela, ale jinak jsem o ní neměla ponětí a tudíž jsem po koupi neměla žádné vysoké očekávání. Za což jsem vždy ráda.

!NA KONCI ČLÁNKU BUDE SEKCE SE SPOILERY!

Courtney Cole

28. června 2016 v 22:18 | Fenris


Courtney Cole

- Americká spisovatelka
- Má bakalářský titul v oboru podnikání
- Miluje knihy Harryho Pottera
- Když se ji nelíbí konec knihy, tak si napíše vlastní- Triologie Nocte -


Verum

Lux

Initium (novela)

Jdi a kup si mozek!

28. června 2016 v 20:59 | Fenris |  >Téma týdne<
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s článkem na téma týdne.
Skoro pokaždé se tady s *PandaGirl* snažíme, aby se i články na téma týdne dali zformovat dle zaměření našeho blogu. A to na knihy a s nimi související strasti a radosti.
Ani tentokrát to nebude jiné.

AfterLife- 24. kapitola- KONEC

24. června 2016 v 23:09 | Fenris

Ahoj, tady neexistující adminka Fenris a přináším vám poslední díl mojí fanfikce "AfterLife", která byla psaná na série knih od Patricia Briggs.
Ráda bych všem poděkovala, za její přečtení, za všechny komentáře a samozřejmě za všechnu podporu, protože bez ní by se tahle fanfikce ke konci nikdy nedostala.
Mnohokrát všem děkuji!
Tak a teď si jděte užít poslední díl.

Fenris

AfterLife- 23. kapitola

18. června 2016 v 22:05 | Fenris
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris a předposlední kapitolou AfterLife. Doufám, že si ji užijete.

Fenris


AfterLife- 22. kapitola

17. června 2016 v 23:29 | Fenris

Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s další kapitolou AfterLife. Cítím se teď u této povídky celkem aktivní, ale to bude taky tím, že už se celkem rychle blížíme ke konci. Už na vás čekají jen dvě až tři kapitoly.

Fenris

AfterLife- 21. kapitola

15. června 2016 v 0:57 | Fenris

Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s novou kapitolou na AfterLife. Vím, že jsem už dlouho nepřidávala, ale bohužel jsem měla zkouškové období. Doufám, že všichni čtenáři mi prominou.

Fenris


Poslední hřebíček do rakve pro bookholika

14. června 2016 v 20:11 | PandaGirl |  >Téma týdne<

Každý ví, že přivést knihomola k šílenství není tak složité. Ba naopak je to vcelku jednoduchá. A pokud zrovna onen bookholik nemá dobrý den (nebo nehorázný nedostatek knih, abstinenční příznaky po dalším dílu a další knihomovy nemoci), tak jedna pouhá věta může být poslední hřebíček do rakve. Nikdo ovšem netvrdí, že pro něj…
No pojďme se podívat na pět, takových nebezpečných vět:

Neslyšno - Popiš mi zvuk...

14. června 2016 v 19:34 | PandaGirl


Neslyšno - Richelle Mead

Upřímně na tuhle knihu jsem čekala vážně dlouho. Hned jak jsem zjistila, že Mead vydává samostatný román, tak jsem se začala modlit, ať vyjde i v ČR. Mé přání bylo vyslyšeno a knihu u nás doopravdy vydalo nakladatelství Domino (Bůh, ti žehnej!) stejně, jako ostatní knihy od R.M.. Den poté, co kniha byla naskladněna v mém kamenném knihkupectví, tak už jsem pro ni běžela. Když jsem si jí nesla na pokladnu, tak jsem se dočkala vědoucího úsměvu se slovy: "Já věděla, že si pro ni přijdeš."
A tak jsem si jí nesla domů.


Victoria Aveyard- Rudá Královna

7. června 2016 v 19:58 | Fenris
Ahoj, tady neexistující adminka Fenris s recenzí na Rudou Královnu od Victoria Aveyard. S touto knihou Vás již seznámila *PG*, ale jak se můžete dočíst v její recenzi, tak si knihu přečetla díky doporučení (čtěte nátlaku) z mé strany.
Zrovna nedávno jsem si procházela a uspořádávala svou knihovničku a začala si listovat v Rudé Královně a popadla mě nostalgie. A tak přišla myšlenka na pozdější recenzi.

!! Na konci článku bude sekce se spoilery!!