Březen 2016

Trapped in books – březen

30. března 2016 v 19:37 | PandaGirl |  Trapped in books

Tak, musím se přiznat, že stále se držím svého předsevzetí, že nebudu tolik utrácet za knihy. Tento měsíc jsem to doopravdy neporušila. V podstatě jsem si koupila pouze dvě knihy. Ale zase musím uznat, že z nich má doopravdovou radost!
A abych tenhle měsíc završila, tak jsem jednu knihu dokonce i vyhrála! Tak pojďme se kouknout, jak tento měsíc vypadal.


Bgtvfj jkeg !!!

29. března 2016 v 20:10 | Fenris |  >Téma týdne<
Anjnfrj j jfj ůreio fvjoů rv kjůsdyjc j jrsdcjk vjkůfs jfv. j gsvkjc svFRB fvjk jggsfxc jgjojbg- hb gvfg isrbluibenrsgjk n fgnj gnvjbj dylbhfd hbvtubuifb kgjkv j hjvcn.... :C jrgsn dcj gjfskslb hkf dnshjky y sfrso ycnm-
hjrskd w vafj!!!!!

Volný překlad textu (bez použitých nadávek): Taky nesnášíte, když vám někdo sundá brýle, nasadí si je, chvilku se rozhlíží a nakonec prohlásí, že jste vážně slepý? Já taky nekradu invalidům vozíky a neříkám jim, že asi vážně nemůžou chodit!!!


Fenris nemohla najít brýle, ale i přesto napsala pár slov k tématu týdne.

AfterLife- 19. kapitola

23. března 2016 v 22:51 | Fenris


Kupodivu, jsem začala být nějaká aktivní, tak doufám, že z toho máte radost.

Fenris

Bookholikovy: "Zkus to znovu!"

20. března 2016 v 15:10 | PandaGirl |  >Téma týdne<

Bookholici se v dnešním světě všeobecně považují za velice klidné osobnosti. Zkreslené představy, že celý den jsou zahrabaný v hromadách knih (no, byla by to pravda, kdyby nemuseli chodit do práce či školy) a čtou. Prostě mírní jako beránci. Ale co když je doopravdy naštvete? Ehm, špatně položená otázka. Nabízí se nám lepší otázka: Jak je rozčílit? Co je donutí říct: "Zkus to znovu a zabiju tě!"

Pojďme se podívat na pár bodů (z mnoha):

AfterLife- 18. kapitola

13. března 2016 v 18:42 | Fenris

Tak po další době, přidávám další kapitolu AfterLife, jsem moc ráda, že má už celkem dost čtenářů a jsem za to moc vděčná a proto je tato kapitola celkem delší.
Užijte si to.

Fenris

Komedie Bookholiků

13. března 2016 v 15:05 | Fenris |  >Téma týdne<

Jak se říká "lepší pozdě, než nikdy" tak jsem toho lehce držela a nakonec jsem sepsala téma týdne, ke kterému jsem se přihlásila.

Doufám, že vás aspoň trochu pobaví a když ne, tak třeba urazí. Vždycky je více možností.ČBDB a Booxy - sociální síť pro bookholiky!

12. března 2016 v 17:20 | PandaGirl |  ~Články~
Nedávno se mi na blogu objevil zvláštní komentář, jestli se náhodou neúčastním jedné soutěže. Zmateně jsem nad tím vrtěla hlavou. Rozhodla jsem se, že se podívám, o co jde.
Jedná se o výzvu webové stránky Československé bibliografické databáze (dále ČBDB), která spouští mobilní aplikaci. Vybízí blogery, aby na jejich aplikaci udělali recenzi. A já protože jsem šťoural (a stránky jsem do teď neznala), jsem se do toho s chutí pustila.

Skleněný trůn – Návrat nájemné vražedkyně

11. března 2016 v 18:45 | PandaGirl
První díl série Skleněný trůn - Sarah J. Maasová

Tahle kniha … tahle kniha se mi vůbec do knihovny dostat neměla! Abyste pochopili, já jsem si tuhle knihu nekoupila. Vlastně jsem jí ani nijak moc číst nechtěla. Nelákala mě (hups, nějak jsem si o ní nic moc nezjišťovala), a potom, co mi jí Fenris začala předhazovat, jsem ztratila chuť úplně. Pak ovšem nastal obrat, když jí pro mě "drahá" Fenris vyhrála ve Valentýnské soutěži pořádané CooBoo (Tímto děkuji, jak CooBoo, tak i Fenris)! Kniha mi velice brzy došla domů a tak smutně na mě koukala! Nemohla jsem ten pohled snést, tak jsem knihu okamžitě začala číst. A jak to dopadlo? Tak čtěte dál…

TAG podle Tamary pro Fenris

7. března 2016 v 11:54 | Fenris


Díky našemu sesterskému blogu mclaves jsem se i já stala "obětí" Tagu, na který mě nominovala naše *PandaGirl*. Na jednu stranu jí děkuju, protože to byla i celkem zábava. Na druhou stranu se mi u jedné otázky museli zahřát mozkové závity, abych to vymyslela. A jak to dopadlo, se můžete podívat v celém článku.

Fenris


Příběh dvou staletí – Překonávání rozdílů?

6. března 2016 v 13:03 | PandaGirl
Příběh dvou století ze série Sladkých století -Rachel Harris

Tak tuhle knihu jsem si zakoupila, protože jsem si četla první díl. I když to není o ústřední dvojici z prvního dílu, tak i tak se tam objevují a dořešují své věci z minula. Proto jsem si knihu chtěla přečíst. No a stejně jako u předchozího dílu si odpočinout a možná si o autorce, trochu zvednout mínění.
No možná se to povedlo. To zjistíte v celé recenzi.