Listopad 2015

AfterLife- 12. kapitola

26. listopadu 2015 v 15:46 | Fenris

Tak se po dlouhé době opět ozývám s další kapitolou.

Fenris


Drazí mudlové...

18. listopadu 2015 v 20:46 | PandaGirl |  >Téma týdne<
Drazí Mudlové,

Rubínový kruh – Uzavření jednoho příběhu.

13. listopadu 2015 v 19:21 | PandaGirl

Šestý (poslední) díl ze série Pokrevní pouta od Richelle Mead


Ten pocit, když se člověk dopracuje ke konci jedné série, je velice zvláštní. Jeden pak neví, jestli chce umřít, protože nemá smysl života, anebo jestli nemá začít číst od začátku. I u téhle série jsem to tak měla. Musím prostě přiznat, že svět, který Richelle Mead vytvořila je naprosto fascinující. Člověk z něj prostě nechce odcházet a už vůbec se ho nechce vzdát. Měla jsem to tak s Vampýrskou akademií a mám to tak i s Pokrevními pouty. Pro mě je to jedna z nejlepších sérií, co jsem kdy četla - no možná i co jsem nejrychleji přečetla. Není nejlepší, ale určitě srdcová. Říkala jsem Vám, že mám velké srdce?

AfterLife- 11. kapitola

11. listopadu 2015 v 19:36 | Fenris

Řekla jsem si, že když je 11.11. tak mi přišlo tématickou zveřejnit 11. kapitolu AfterLife. Užijte si to :)
Fenris


Síla Slov aneb emocionální záchvaty Fenris

11. listopadu 2015 v 17:39 | Fenris |  >Téma týdne<


Upozornění: Tento článek je velice subjektivně pojatý a může škodit Vám i lidem ve vašem okolí.

Už od dob, kdy jsem se naučila číst, jsem příběhy v knihách silně prožívala. Pusťte mi Titanic, Zelenou míly a budu u toho usínat, ale knihy? U těch jsem schopná mít emocionální výlevy, které se občas blíží k jisté hystérii. Je jedno, jestli to jsou záchvaty smíchu, červenání se, či slzy smutku. A ať už se tyhle následky emocí objeví z logického či nelogického důvodu můžou za to Slova. To slova, z kterých se stávají věty nám umožňují prožívat či projektovat si v naší mysli příběhy, které nám daná kniha nabízí.
Slova ať už se nachází kdekoli, nám dávají směr, dávají nám podnět, který si mozek sám zpracuje a nám z toho vyjde v hlavě obraz. Sice nemusí být ve všech směrech pro všechny stejný. Někdo si třeba pod slovem "upír" představí monstrum, které v noci zabíjí své oběti a saje z nich krev a někdo... no někdo si představí diskokouli.

Doufám, že všichni, kdo si na tomto blogu přečtou tento článek se mnou budou soucítit, jak moc nás síla slov dokáže ovlivnit a že v emocionálních výlevech u knih nejsem sama.


Vaše Fenris

P.S jsme i na >>FACEBOOKU<<

Would you rather TAG (book version)

11. listopadu 2015 v 16:57 | PandaGirl |  ~Články~
Takže knižní TAG převzatý od Heaven (tu odkaz). Přišel mi zajímavý a docela krátký, takže jsem se do něj pustila, i když některé otázky, mě v celku dostaly :D Ale tak snažila jsem se.
PandaGirl

AfterLife- 10. kapitola

7. listopadu 2015 v 18:26 | Fenris

Tak, po dlouhém týdnu jsem si vzpomněla, že jsem dlouho, od pondělí, nezveřejnila další kapitolu. Doufám, že se bude líbit!Stříbrné stíny – temné a ještě temnější

3. listopadu 2015 v 13:29 | PandaGirl


Pátý díl ze série Pokrevní pouta od Richelle Mead

K tomuhle nemůžu říct nic jiného, než že to bylo dokonalé. Po téhle knize jsem šáhla hned, jakmile jsem odložila předchozí díl. Nevydržela jsem čekat už ani minutu. A platilo to o celé knize. Přečetla jsem jí asi tak okolo osmi hodin. No fakt nekecám! Musela jsem se přemlouvat, abych rovnou nešáhla na poslední díl. Co si budeme povídat, byla jsem naprosto vyčerpaná.

AfterLife- 9. kapitola

2. listopadu 2015 v 12:33 | Fenris
Tak jelikož jsem na vás všechny myslela a tak nějak si náhodou uvědomila, že už je škola. Díky tomu, že mě ségra neotravovala už od rána.
Tak jsem se rozhodla, že vám se hodím další kapitolu, aby vám aspoň trochu zlepšila den.

Užijte si to!