Září 2015

Nesmrtelní -3-

27. září 2015 v 20:50 | PandaGirl |  Povídky

*Tak jsem se rozhodla, že budu psát o něco kratší kapitoly. Třeba Vám budou vyhovovat víc.
Tak doufám, že si užijete dnešní kapitolu a necháte mi tu nějaký ten komentář :)
Vaše PandaGirl*

Když já prostě musím...

27. září 2015 v 13:06 | PandaGirl |  ~Články~
Když já prostě musím...

Každý z nás knihomolů zná ten pocit, když odhodlaně nakráčí do knihkupectví za účelem koupit si jednu jedinou knihu do série. Náhle však přichází šok a následně těžká deprese. Prostě ten díl nemají! Zoufalý poslední pokus je dovléct se k pokladně s nadějí, že si z vás dělají jen srandu. Určitě ten díl mají, jen ho někam schovali, aby si z vás mohli dělat srandu. Určitě to tak bude! Prodavačky se se zamračeným pohledem podívají do počítaček. Pak se mrknou na vás. Váš skleněný pohled plný zoufalství je vyděsí. Tak jen upřímně pípnou: "Je nám to líto, ale zrovna ho tady nemáme. Pokud chcete tak vám ho objednáme. Během týdne by mohl být." Tak Vy na pokraji svých sil souhlasíte, protože víte, že do jiného knihkupectví se nedostanete a z netu by to trvalo stejně dlouhou. Pak se zlomeným srdcem odcházíte a v ruce žmouláte papírek s objednávkou…


Proč to tady píšu? No asi abych Vám přiblížila své čtvrteční pocity před tím, než Vám povím svojí příhodu. Tak pojďme na to!

Bylo nebylo...

26. září 2015 v 18:53 | PandaGirl |  >Téma týdne<

Příběh jednoho bylo nebylo ...


Indigové kouzlo – začátek odvahy

23. září 2015 v 21:13 | PandaGirl
Třetí díl ze série Pokrevní pouta od Richelle Mead

Zlaté doporučení dne - nikdy tuto knihu nečtěte na zastávce nebo v autobuse! Já jí četla a divím se, že jsem neskončila v Bohnicích, vzhledem k tomu, že jsem se tam při jedné scéně (bude ve spoilerech) strašně rozesmála. Musím říct, že celý příběh byl zase perfektní. Řekla bych, že se konečně dal řádně do pohybu. Dokonce i v páru Sydrian se začalo konečně něco dít! Skoro jsem načala šampáňo! :D Ale nenačala, protože pak bych nemohla číst.

Zase jsem totiž byla nadšená jako malé štěně. Přečetla jsem to na jeden nádech. Obdivuji Richelle Mead, že dokáže taková kouzla.

Nesmrtelní -2-

18. září 2015 v 19:30 | PandaGirl |  Povídky

* Tak tu je slíbený druhý díl :)
Moc prosím, jestli by jste mi tu nenechali aspoň jeden komentář. Moc by mě to potěšilo. Stačí jen napsat "Četl/la jsem to!" Vážně by mě povzbudilo, kdybych věděla, že si to doopravdy někdo přečetl a třeba se mu to i líbí.
Já vím, že škemrání je trapné, a tak.... ale občas to jinak asi nejde. Takže prosííím.
Jinak užíjte si dnešní díl a doufám, že se Vám bude líbit :)
Vaše PandaGirl*

Zlatá lilie – stahují se mraky?

17. září 2015 v 19:12 | PandaGirl

Druhý díl ze série Pokrevní pouta od Richelle Mead


Nemohla jsem se dočkat, až mi tahle kniha dojde. Shodou náhod mi dorazila na můj svátek, takže jsem měla obrovskou radost. K mému neštěstí, jsem jí ale začala číst až později. No možná k mému štěstí. Protože tak jsem to začala číst jedno hezké pondělní ráno a hezký pondělní večer jsem to měla dočtené. Vážně to bylo strhující čtení! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout ani na pět minut. Stála jsem nad sporákem a smažila omeletu, v ruce jsem přitom třímala knihu, jako nějaké boží slovo. Hltala jsem každou větu. Richelle Mead opět prokázala své kvality. Upřímně, když jsem dočetla tenhle díl, tak jsem upadla do depresí. Strašně jsem chtěla další díl (ten se ke mně dostala, až od dva týdny později - mále jsem štěstím plakala!). Takže vřele doporučuji číst, až když máte po ruce všechny díly :D

Téma týdne - Anonymita

14. září 2015 v 17:42 | Anonym |  >Téma týdne<
Tento článek je anonymní, proto veškeré informace, které v něm najdete jsou zakryty anonymitou.

A tak se Fenris zbláznila...

12. září 2015 v 20:48 | Feris |  *Návštěvy knihkupectví*

Víte, dvě věci nejdou dohromady.

První: Když Fenris dostane výplatu.

Druhá: Když má Fenris 25% slevu do knihkupectví Dobrovský.

A když se tyhle dvě věci sejdou, tak je z toho šílenství na úrovni paranoidní schizofrenie, smíchanou s bipolární poruchou.


Ale díky tomu, že se tyhle věci sešli, tak vám můžu napsat tenhle článek. Takže z toho aspoň něco mají i ostatní.

Takže, jak už asi všichni rádcové pochopili, byla jsem dnes nakupovat knížky. A jaké? To se dozvíte v celém článku.

Pokrevní pouta – alchymistčino nové prokletí

12. září 2015 v 16:02 | PandaGirl

První díl ze série Pokrevní pouta od Richelle Mead


Kdysi dávno jsem nerazila na bohovskou sérii Vampýrská akademie (když mluvím o kdysi, tak to myslím vážně! Šest let je fakt dávno!). Okamžitě jsem se do těch knih zamilovala - ano, přiznávám, na tuto sérii jsem měla svůj první blog! Pak se můj život trochu zvrhl a já sotva zvládla dočíst poslední díl. Takže když začala vycházet Pokrevní pouta, já na ně neměla čas. Pak se tak postupně na to zapomnělo. A najednou se přede mnou objevilo to, že vychází poslední díl téhle série! Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu. No co vám budu povídat, zatím toho vážně nelituji.

Richelle Mead

12. září 2015 v 16:01 | PandaGirl


Richelle Mead
- píše hlavně fantasy pro dospělé a mládež
- američanka
- série: Vampýrská akademie, Pokrevní pouta, Sukuba, Věk X
- knihy: Neslyšno
/*oblíbená autorka PandyGirl*/


- Série Vapýrská akademie -
Vampýrská akademie
Mrazivý polibek
Stínem políbená
Krvavý slib
Spoutáni magií
Poslední oběť

- Série Pokrevní pouta -

- Román -
Neslyšno (Fenris)
Neslyšno (Panda)