Seznamte se s Knižním démonem

11. srpna 2015 v 17:57 | PandaGirl |  >Téma týdne<
Existuje spoustu démonů, které v sobě člověk skrývá. Démon, který nás zevnitř požírá. Ubíjí. Drásá nás zevnitř na kusy. Každý nějakého takového má. A pravdu? Velice pečlivě si ho ukrývá. Přeci, slabost se neukazuje.
Já ale nechci mluvit o těch zlých, děsivých démonech. Kša, jděte se skovat hodně hluboko a dejete pokoj! Já Vám představí milejšíhodémoního brášku.


Jmenuje se Knižní démon. Žije uvnitř Vašeho srdce. Jasný, že nemluvím momentálně od nakladatelství (teda, jako oni
jsou démoni, ale nežijí ve mě ... doufám)ani o autorech (ti jsou někdy horší než samotný Ďábel!). Já mluvím - tedy píšu - o tom démonovy ve mě, který mě nutí číst čím dál tím víc. Nutím mě hltat knihu za knihou, příběh za příběhem. Musím číst dál a dál, i když vím, že ráno budu muset brzy stávat. Prostě ještě jednu kapitolu! Tenhle démon je neúprosný. Neustále mumlá v mojí hlavě. Po nocích mi vsouvá sny o knihách. Přes den na ně musím myslet. Trpět s hrdiny. Tenhle démon se mě pokouší snad i zabít. Přivédst na pokraj smrti, když zemře oblíbená postava nebo když nadejde neočekávaný zvrat!

Tenhle démon mě nutí si knihy kupovat. Stává se ze mě hamižná osoba. Musím jich mít víc a víc. Prostě jedna mi nestačí. Chci obrovskou knihovnu, plnou mých lásek. Díky tomuto démnonu je ze mě sobech. Všechny knihy jsou miláčky. Jsem kvůli němu zlá. Nedej bůh, když mi někdo knihu zníčí. Peklo na takového bezbožníka nestačí! Prostě tenhle můj vnitřní knižní démon je fakt něco! Přísahám!

Vaše PandaGirl :)
Doufám, že se článek líbil a necháte mi tu nějaký ten komentář :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic | E-mail | Web | 11. srpna 2015 v 18:10 | Reagovat

Taky jsem jím posedlá... hlavně v knihkupectví. To vždycky sním, že mě tam někdo přes noc zamkne a já svými superschopnostmi přečtu všechny knihy :D

2 Lucka | Web | 11. srpna 2015 v 19:59 | Reagovat

Mám to stejně, takové to "ještě jednu kapitolu, ještě dočtu tuhle stránku...". Je to nekončící koloběh a i když vím, že brzy vstávám, čtu dál, protože jsem prostě napnutá, co bude na další straně, v další větě, jak se příběh změní... A nezáleží na tom, zda čtu knihu poprvé či po sté. :)

3 Romanus Von Rayne | Web | 17. srpna 2015 v 2:05 | Reagovat

xDDD To veľmi dobre poznám. To večné čítanie "poslednej kapitoly."

Ale musím podotknúť, že mať tohoto démonka sa ešte bez veľkých ťažkostí dá. Horšie je to, ak máte funkčnú autonómnu fantáziu a TÚ ovládajú démoni. Aby ste si to vedeli predstaviť ilustrujem to na HP 7. Prepáčte, už si presne nepamätám aké tam, Ten koho meno netreba vysloviť, spravil. No hľadám si ich a keď dočítam knihu, otvorím si znovu tú stranu a myslím na to, čo keby tam ten odsek nebol. A Démon sa činí.

LEN SI TO PREDSTAVTE!!
Lord Voldemort a Smrtonoši zrovnajú Rokfort so zemou. Harry, Mcgonagalová a spol. By boli exemplárne popravení. Potom by Tom Riddle vybudoval na troskách Rokfortu školu temnej mágie a nechal by na nej svojich najlepších. Tí by mu cvičili nových smrtonošov. Čoskoro by mal Temný pán armádu s ktorou by porazil aurorov a podmanil si muklov.
No nebola by to nádhera? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama