1. Oblíbená ženská postava

28. srpna 2015 v 18:41 | PandaGirl
1. Oblíbená ženská postava - Rsemarie Hathaway
*PandaGirl*

Takže tady je první den mojí Chellenge! Přemýšlela jsem o tom dost dlouho a zrovna Rose by se mi hodila do více kategorii, ale tak chci se neopakovat. Proto jsem jí dala do této. A teď, proč jsem si jí vybrala:

Rose je moje nejoblíbenější knižní postava. Pochází ze série Vampýrská akademie od Richelle Mead. Proč ona? Jednoduše... Ona je prostě hrdinka. Je odhodlaná bojovat za dobro své nejlepší kamarádky i za svojí lásku. Má své zásady. Je bojovná, vtipná, odvážná, sebejistá a nakonec i docela disciplinovaná. Ví co má cenu chránit a za co bojovat. Řekla bych, že je i dost iteligentní. Vždy dokáže vtipně a svérázně odpovědět. Nevzdává se. A přesně taková bych chtěla být. Proto je ona mojí oblíbenou postavou.
Má i své chyby, které se snaží napravit. Tvrdě na sobě pracuje a bojuje za své věci. No v podstatě pořád bojuje. Když si to přeje, tak je neodolatelná nebo nebezpečná. Dokáže ovládat lidi ve svém okolí. Je plná života a elánu. Prostě taková supernova. Má prostě neskutečne moc živé energie. Tak nějak jí to závidím, vzhledem k tomu, že mě chybí :D

Jakou máte vy?
Každý komentář mě potěší :)
Vaše PandaGirl
Najdete nás i na fb: tu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 18:53 | Reagovat

Rose mám taky ráda. Správná drsňačka, žádná fňukna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama