Červenec 2015

Moje návštěvy nenávštěvy

30. července 2015 v 21:23 | PandaGirl |  *Návštěvy knihkupectví*


Ahojte~,
tak zase po dlouhé době jsem si pořídila nějaké knihy. No ono to bylo v celku složité, tak nějak totiž dochází finance. Navíc je to takový sběr od všude možně.

Uprchlíci v lednici

15. července 2015 v 16:58 | PandaGirl |  >Téma týdne<
Ahoj všicí~
jak temá napovídá, tak tu zase máme uprchlíky. Otevřu seznam.cz a tam uprchlíci, otevřu facebook a tam uprchlíci, dokonce otevřu i blog.cz a tam uprchlíci?! Upřímně se bojím otevřít lednici (heh, dveře pro jistotu neotvírám už nějakou dobu)! Nebylo už uprchlíků dost? Všechny nás to trápí, to ano, ale proč si to neustále připomínat? Prostě je strčme do lednice. Prostě je dejme na chvílí k ledu.

Já vím co udělám. Taky budu uprchlík! Muhaha, uteču od všech těch mudlů a civilů! Vykašlu se na světlomilce a ponořím se do světa fantasie. Budu jako Tate Langdon na gifu. Neohroženě půjdu do boje (teď momentálně s knihou Čistý od Julianny Baggott, kde se bude bojovat proti zmíněným Čistým - teda aspoň doufám, jsem na začátku :D ) A jestli si k tomu musím namalovat obličej jako smrtka, tak klidně ( ne, že bych to běžně nedělala - pfff, dělám :D )! Rozhodně se nedám bez boje.

Takže, strčte uprchlíky do lednice a utíkejte si pro knihu ( v nejhorším případě jí můžete použít jako zbraň - takovou knihou jako je například Klíč od S.B. Elfgrenové a Mata Stramberga se dá klidně i zabít ).

Doufám, že se Vám článek líbil
Vaše PandaGirl
Ps. Každý komentář potěší.
Ps. 2 Jsme i na facebooku (bez uprchlíků )- tu

Nikdy neříkej bookholicovi...

2. července 2015 v 18:38 | PandaGirl |  >Téma týdne<
Téma týdne Nikdy je velice obsáhlé, které asi nemá hranic. Já si nebudu vypisovat srdíčko, ani skládat básně. Já Vám dám návod, co nikdy neříkat bookholicovi!

Nikdy neříkej bookholikovi:
1. Jaj, to znám! Viděl jsem film. - Ne, kolikrát mám opakovat, že filmy se vždy od knihy liší! Akorát dotyčnou osobu naštvete a v těch děsivějších chvílích dostatnete i kázání na toto téma či celý seznam věcí v jakých bodech se to liší. Pokud Vás ovšem nezabije.

2. Jé, tohle četl známej. Víš, že to skončí a takhle a takhle? - Ještě žijete? Tohle je nejhorší přestupek! Nemůžete vyzradit konec knihy. Je to proti všem zákonům. Konec je posvátný tajemství.... no vlastně i děj. Prostě mluvit o rozečtené knize je tabu!

3. Číst knihy je trapný. Filmy jsou lepší. - Jako vážně? Viděla jsem dost filmů a přečetla dost knih na to, abych sama věděla co je lepší. Nemusím být o tom poučována. Navíc kroítizovat knih? Ale no tak, to je fůj.

4. Viděl jsi, že už vvyšel další díl té série co čteš? - Jasně, že viděl! To, že jí nemá s největší pravděpodobností znamená to, že došly finance. Takže to ho rozesmutní na dvakrát.

5. Nečti to, stejně je to kravina. - Ne a ne, nikdy neni kravina číst!

Tak jo, doufám, že se Vám můj článek líbil. Berte to, prosím, s nadhledem :)
Vaše PandaGirl
Ps. Najdete nás i na fb: zde