Malá kapka a přesto oceán

14. června 2015 v 21:40 | PandaGirl |  >Téma týdne<

Ahojte~

Když se tak podívám na svoji maličkou knihovničku, tak mě ten pohled zamrzí. Ach, tak málo knih, na tak veliký svět. Ano přesně, tohle je moje malá kapka v obrovském oceánu. Stále jsem přesvědčená, že mám příliš málo knih ( i když na druhou starnu jsem si jistá, že hodnota mé knihovny, už šplhá nad deset tisíc - stále nechápu kde na to beru.... Kouzlo! ).
Ale i když je to malá kapka, tak i přesto je to můj oceán. Co oceán? Svět! Ba i vesmír! Tahle moje kapička mě vezme kamkoliv budu chtí! Například taková hezká cesta do Narnie nebo strávit pár let v Bradavicích. Pokud nechcete cestovat tak vysněně, pak tu mám i úžasné procházky s profesorem Langdonem po Vatikánu, Paříži, Londýnu, Florencii, Benátkách nebo Istambulu. Pokud by Vás takové to "procházky" nudily, tak pořád můžeme vyskočit oknem se stoletým staříkem a zmizet. Při nejhorším můžete zůstat na vysoké škole s naší Fangirl nebo prožít první lásku Eleanor & Parka.
Už chápete co tím chci říct? I když je to malá kapka, tak v sobě ukrývá velké bohatství, které mi nikdo nevezme... no možná požár a jiné živelné katastrofy, ale i tak mi ty pocity zůstanou v srdci.

Co myslíte je to tak?

Vaše PandaGirl
Najdete nás i na facebooku: TU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum | Web | 14. června 2015 v 23:16 | Reagovat

Dost dobrý postřeh. Též jsem kdysi zbožňoval knihovny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama