Jeden den v cizím těle

1. června 2015 v 17:50 | Fenris |  >Téma týdne<
Když jsem se dozvěděla téma týdne, tak jsem si řekla, že to úplně v klidu napíšu, ale jakmile jsem nad tím začala víc a víc přemýšlet, zjistila jsem, že to pro mě bude mírné utrpení.

Každý z nás si už snad miliónkrát představoval, že by si chtěl zkusit žít aspoň jeden v kůži někoho jiného, ať jde o jiné pohlaví, celebritu, postavu v seriálech, anime a nebo knihách.
Je to lákavá představa, zkusit si žít v cizí kůži, cítit to co on, nebo vidět svět jinýma očima. Tedy pokud nejste milovnici "Game of Thrones". Tam by asi nikdo nechtěl být za postavu, ani jeden den.

Když jsem tak přemítala, dumala, dokonce i přemýšlela, v čím těle bych chtěl aspoň jeden den být, tak jsem pomalu všechny zavrhla, skoro všichni moji olíbenci nemají pud sebezáchovi a hrnou se do nebezpečí hlava nehlava. Třeba taková Mercy Thompsonová, tak se do toho moc nehrne, ale stejně si jí to najde.

Každopádně, zpět k mému mírnému utrpení, nedokážu si vybrat jen jednu osobu/postavu a jen na jeden den. Ač se to nezdá den má málo hodin. Proto, kdybych mohla, tak si spíš vyberu jeden den v knize, i když bych měla ze začátku nejspíš dilema, do které knihy jít.

Ach ano, dilema, to je oč tu běží. Vážně, kdo si má z tolika osob a postav vybrat jen jednu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama