TMI ve spárech Pandy a Vlkouše

21. května 2015 v 13:03 | PandaGirl |  ~Články~
Ahojte~
Přiznejte se, kdo četl sérii The Mortal Instruments (Nástroje smrti) od Cassandry Clare? Nebo aspoň kdo viděl film? Já se přiznám, že tu sérii mám rozečtenou. Prozatím mám přečtené tři díly a viděla jsem film. No, nad ním se budu rozpravovat asi někdy jindy. To je na dlouho a nechci si dnes zvedat tlak xD.
A proč to sem píšu? Noooo, na můj nátlak se Fenris pustila také do čtení, aby jsme mohly védst debaty na úrovni. No hlavně, aby jsme obě věděly o co tam jde a co se tam děje. Fenris je u prvního dílu, já někde na začátku čtvrtého. A co si budeme povídat, už jsem jí stéhla vykecat polovinu děje xD. Na svou obranu, ona se nebránila!

A teď zpět k tomu, proč to tady píšu a co má znamenat ten nadpis. Je to jeden z našich rozhovorů, který mě docela pobavil. Chtěla bych se s Vámi o něj podělit.
Takže dál tento článek obsahuje SPOILERY!!!!Tak uvedu Vás k ději. Je to konec prvního dílu. Nacházíme se na Valentinově prozatimním sídle. Jace i Clary vědí o svém původu. A Jace se chová velice...ehm...nervy rvoucně. A tady jsou reakce Fenris na jeho chování a mé velice dobré obhajovací schopnosti:

F: Jace mě zklamal, Valentine mu nakuká, že je jeho fotřík a stane se z něj poslušný štěně?? Fu*k the system!!
P: Vždyť jsem ti říkala, že Jace má divnej otcovskej komplex!!!!!!
F: No to jo, ale tohle je až trapný!
P: Jako trapný to bylo, ale láska je větší než zlost. Opět ho budu omlouvat. Viděl zemřít svého pseudo otce a teď před ním stojí živý a zdravý. Otce, kterého miloval (no a i trochu nenáviděl). Neříkej, že by jsi se na všechno taky nevys*ala
F: Faaaajn, omlouvej je všechny xDD
Asi jo, vys*ala, ale tohle je fakt trága, Clary něco řekne a Jace hned "Clary, nech toho, dělaś si to horší" jedinej Valentine tam má radost xDDD
P: Našel své dvě děti, co bys chtěla!
Jo a ženu co miloval. Ještě, aby neměl radost
F: Jojo, rodina nadevše:D
P: Kromě Divergence, kde spíš platí heslo: "Frakce je silnější než krev."
F: Jo no
P: Je Jace omilostněn?
F: Jo. Ale jen díky jeho chození a rozcházení se sebou samým!!
P: Má těžký milostný život, proto musí mít aspoň jisté rodinné zázemí
F: Nemusí
P: Vždyť je to malej ironickej chudáček, který potřebuje trochu lásky. Nebuď na něj tak přísná. Navíc mu Valentin dal sokola, když byl malý a skvělou smrtící techniku, když mu bylo devět. Co víc bys chtěla?!

Tak doufám, že jsme Vás aspoň trochu touhle malou perličkou pobavily. Bavíte se také takhle se svými přátely o knihách?

Vaše Panda

Ps. Najdete nás i na FB : Insane Bookholics
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama